Välikaamera EZVIZ C3X, WIFI, 2MP

149.90

EZVIZ C3X on üks väheseid kodu valvekaameraid mis võimaldab näha pimedas värvilist pilti. Kaamera tööle panekuks on teil vaja ainult Wi-Fi ühendust, EZVIZ rakendust ja vooluvõrku. Kaameraga tuleb kaasa tasuta EZVIZ rakendus, mille abil on võimalik jälgida kaamera pilte reaalajas või järelsalvestusi. Rakenduse eeliseks on see, et teie ei pea midagi lisaks tegema, kui tahate jälgida enda kaameraid kodust eemal olles. Kaamerasse on ka sisseehitatud nii infrapuna valgustus kui LED valgustus mis võimaldab näha pimedas kuni 30m. Kahepoolne audio võimaldab läbi kaamera inimestega suhelda ja lindistada oma loodud teavitused.

Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Kaamera saab töötada öösel IR-LED valgustusega mida inimese silm ei näe. Kui toimub liikumine lülitab kaamera sisse valge LED valgustuse ja tagab värvilise pildi.

C3X astub jõulise sammu lähemale profi kaameratele olles esimene WIFI kaamera maailmas millel on kaks intelligentset läätse. Üks salvestab taustvalgust ja teine värviinfot tagades erksavärvilise ja terava pildi. Tänu sisseehitatud süvaõppe algoritmile suudab C3X reaalajas inimeste ja sõidukite liikumist tuvastada. Kui teil pole võimalust oma kinnisvara valvata teeb C3X seda teie eest. Kui kaamera tuvastab huvi pakkuva objekti, väljastatakse kõva sireen ning vilkur hakkab vilkuma, et peletada sissetungija eemale. Teile edastatakse murdosa sekundiga teavitus ja kogu sündmuste käik salvestatakse teie poolt valitud viisil.

Nimi
E-post
Telefon
Enquiry