Metalluksed: kuidas valida oma kodu jaoks õige uks

Koju metalluksi valides tuleb arvestada mõne asjaga. Saadaval on erinevaid materjale, näiteks teras ja alumiinium. Peate valima oma eesmärgi jaoks sobiva uksetüübi. Näiteks metalluks, mida kasutatakse garaažis või kuuris, nõuab teistsuguseid turvanõudeid kui see, mida kasutatakse kodus.

Uksed õõnesmetallist

Metallist õõnesuksed on sageli ökonoomsem valik kui täispuidust uksed. Need on ka kuluefektiivsemad kui täispuidust uksed. Metallist õõnesuksed kestavad kauem kui puitspoonid ja on vastupidavamad kui puidust.

Terasuksed

Terasuksed on suurepärane valik paljudeks erinevateks olukordadeks kodus. Saate neid kohandada vastavalt oma kodu stiilile, säilitades samal ajal kõrge turvalisuse. Neid uksi saab kasutada ladustamiseks, keldrites, turvaruumides ja sissepääsudes.

Alumiiniumist uksed

Alumiiniumist uksi saab kasutada paljudes elamutes. Neid kasutati algselt ärihoonetes, kuid nende vastupidavuse ja mitmekülgsuse tõttu on need muutunud üha populaarsemaks elamutes. Kuna alumiinium toetab suuri klaaspindu, on see suurepärane valik. Need muudavad need ideaalseks tänapäevaste rakenduste jaoks, mis nõuavad maast laeni disaini, panoraamvaateid ja suuri mõõtmeid.

Puidust uksed

Puit või teras? See on valik, mille peate oma välisukse vahetamisel tegema. Puidust uksed on visuaalselt meeldivad, terasuksed aga elegantsed ja kaasaegsed. Puituksed on vastuvõtlikud kõverdumisele ja nende viimistlust tuleb võib-olla iga ühe või kahe aasta tagant uuesti viimistleda. Terasuksed on seevastu märkimisväärselt vastupidavad ja vajavad vähe hooldust. Lisaks ei kõverdu ega paindu terasuksed erinevalt puidust.

Puiduimitatsiooniga uksed

Puidukarva paneelidega terasuste valmistamiseks saab kasutada mitmesuguseid materjale. Need uksed on valmistatud alumiiniumist või terasest ning neil on puidu disain. Need uksed on saadaval paljudes standard- ja kohandatud värvides.

Roostevabast terasest uksed

Roostevaba teras on suurepärane valik, kui soovite ust, mis kestab. Roostevaba teras tõrjub hapnikku ja ka vett. See lisab teie sissepääsudele stiilse välimuse.

Kui teil on küsimusi, siis võtke meiega ühendust kontaki lehe kaudu.

Comments are closed.