Välikaamera EZVIZ C8C WIFI 1080P

139.90

EZVIZ C8C on koduvalve kaamera. Kaamera tööle panekuks on teil vaja ainult Wi-Fi ühendust, EZVIZ rakendust ja vooluvõrku. Kaameraga tuleb kaasa tasuta EZVIZ rakendus, mille abil on võimalik jälgida kaamera pilte reaalajas või järelsalvestusi. Rakenduse eeliseks on see, et teie ei pea midagi lisaks tegema, kui tahate jälgida enda kaameraid kodust eemal olles. Kaamerasse on ka sisseehitatud infrapuna valgustus, mis võimaldab näha pimedas kuni 30 meetrit, lisaks on värviline öine nägemine. Kaamera on eemalt juhitav ehk panoraamimise ja kallutamise võimaldusega.

Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

EZVIZ C8C on esimene välitingimustesse sobiv wifiga töötav pöördkaamera (pan/tilt). Kaamera tööle panekuks on teil vaja ainult Wi-Fi ühendust, EZVIZ rakendust ja vooluvõrku. Kaameraga tuleb kaasa tasuta EZVIZ rakendus, mille abil on võimalik jälgida kaamera pilte reaalajas või järelsalvestusi.
Rakenduse eeliseks on see, et teie ei pea midagi lisaks tegema, kui soovite jälgida kaameraid kodust eemal olles. Kaamerasse on ka sisseehitatud infrapuna valgustus, mis võimaldab näha pimedas kuni 30 meetrit, lisaks on värviline öine nägemine. Kaamera on eemalt juhitav ehk panoraamimise ja kallutamise võimalusega. Kaamera korpus on valmistatud ilmastikule vastupidavast plastikust ja näeb elegantne välja.

Selle kaamera panoraamimise ja kallutamise võimalusega on võimalik kattta kogu soovitud ala. 352° horsiontaalne liikumine ja 95° vertikaalne liikumine annab jälgitavale objektile väga hea ülevaate. Kaameral on targem liikumisandur mis suudab tuvastada inimkuju liikumise reaalajas

Nimi
E-post
Telefon
Enquiry