Silemetallist kahepoolne siseuks

Kasutatakse vaheustena sisetingimustes kuivades ja köetavates ruumides, kus ei ole otsest kokkupuudet kemikaalidega ega korrodeerumist soodustavat keskkonda.

Kirjeldus

Ukseleht on paksusega 64 mm. Mantelservad asuvad külgedel ja üleval. Välis- ja sisekülg on valmistatud 1,0 mm paksusest kuumtsingitud lehtterasest, mis on omavahel ühendatud neetliitega. Ukselehe sees on isolatsiooniks kivivill. Ukselehe jäikus on saavutatud tänu metalli ja isolatsioonimaterjali kokkuliimimisele. Hingedeks on 2 kruvitavat kuullaagriga lehthinge ukselehe kohta.

Leng on valmistatud 1,5 mm paksusest kuumtsingitud lehtterasest profiilidest, mis on lengi nurkadest ühendatud neet- ja kruviliitega. Lengi on võimalik tellida kas paigalduspilusid katva katteliistuga (tüüp
YM) või seinapinnast sügavamale paigaldatava ilma katteliistuta (tüüp YS) lahendusega. Ukse tihendiks on lengi soonde kinnituv TPE kummist tihend.

Lävepakk valmistatakse kuumtsingitud lehtterasest. Võimalik valmistada ka ilma lävepakuta.

Uksele saab paigaldada Abloy, Boda, Assa ja Nemef lukke. Evakuatsiooniustel peab kasutama nõuetekohaseid paanikasuluseid.

Mürakaitse: Rw; Rw+C; Rw+Ctr, EN ISO 140-3, EN ISO 717-1*, dB 32; 31; 29
Vastupanu korduvale avamisele ja sulgemisele, EN 1191, klass* 5; 100000 tsüklit

Nimi
E-post
Telefon
Enquiry