Tuletõkkeuks EI60 – Silemetallist kahepoolne EI60 tuletõkke siseuks

Kasutatakse tuletõkkesektsioonide vahelise siseuksena tööstushoonetes, elamutes ja kontorihoonetes, kus ukse tulekindlusklass peab olema EI60.
Sobib kasutamiseks sisetingimustes kuivades ja köetavates ruumides, kus ei ole otsest kokkupuudet kemikaalidega ega korrodeerumist soodustavat keskkonda.

Kirjeldus

Ukselehed on paksusega 64 mm. Mantelservad asuvad külgedel ja üleval. Välis- ja sisekülg on valmistatud 1,5 mm paksusest kuumtsingitud lehtterasest, mis on omavahel ühendatud neetliitega. Isolatsiooniks on tulekindel kivivill ja mineraalplaat. Ukselehe jäikus on saavutatud tänu metalli ja isolatsioonimaterjali kokkuliimimisele. Hingedeks on 3 kruvitavat kuullaagriga lehthinge ukselehe kohta. Hingede vahel paiknevad kaks turvatihvti diameetriga 12 mm.

Leng on valmistatud 1,5 mm paksusest kuumtsingitud lehtterasest profiilidest, mis on lengi nurkadest ühendatud neet- ja kruviliitega. Isolatsiooniks on kivivill. Lengi on võimalik tellida kas paigalduspilusid katva katteliistuga (tüüp YM) või seinapinnast sügavamale paigaldatava ilma katteliistuta (tüüp YS) lahendusega. Lengile on kinnitatud paisuv tihend 2x20 mm ja soonde kinnituv silikoontihend.

Lävepakk valmistatakse kuumtsingitud lehtterasest. Võimalik valmistada ka ilma lävepakuta.

Uksele saab paigaldada Abloy, Boda, Assa ja Nemef tuletõkkeukse lukuna sertifitseeritud lukke.

Suitsupidavus,EN 1634-3, klass* Sa / S200
Mürakaitse: Rw; Rw+C; Rw+Ctr, EN ISO 717-1*, dB 41; 39; 35

Nimi
E-post
Telefon
Enquiry