Avaleht / Moodulmetalluksed / Ostujuhend

Metallist mooduluksed

Dekoratiivsed metalluksed

Tulekindlad mooduluksed


Sõbrad

Metalluste pood Internetis!
Sanlux vannitoad ja sanitaartehnika
Sinu bänner siin? Kliki ja küsi infot.

Ostujuhend

Tellimine

Kauba tellimiseks on 4 erinevat moodust:

  1. Valige tootevalikust sobiv toode ja klikkige 'Lisa korvi'. Täitke vajalikud väljad ja klikkige 'Kinnita tellimus'. Tellimuskinnitus koos makseteatisega saadetakse teie e-posti aadressile ja teiega võetakse ühendust ka telefoni teel. Tellimusi võib saata 24h päevas, 7 päeva nädalas. Tellimustele vastatakse tööpäeviti E-R 8.00-19.00.
  2. Helistage telefoninumbritel (372) 6 999 535 või (372) 55 902 758 ja edastage oma tellimus. Klienditeenindaja võtab teie käest tellimuse täitmiseks vajalikud andmed. Tellimine telefoni teel E-R 8.00-19.00.
  3. Saatke faks numbrile (372) 6 999 401 ja pange kirja oma tellimuse soov ning kontaktandmed, et teiega saaks ühendust võtta. Tellimusi võib saata 24h päevas, 7 päeva nädalas. Tellimustele vastatakse tööpäeviti E-R 8.00-19.00.
  4. Saatke e-kiri oma tellimusega ja kontaktandmetega aadressile info@revalnet.ee ja teiega võetakse ühendust. Tellimusi võib saata 24h päevas, 7 päeva nädalas. Tellimustele vastatakse tööpäeviti E-R 8.00-19.00.

Maksmine

Peale ostu vormistamist saadetakse teile 24h jooksul e-postiga makseteatis e. ettemaksu arve, mis tuleb tasuda, et teie tellimust täitma hakataks. Juhul, kui te ei ole ettemaksu arvet tasunud 7 päeva jooksul alates arve väljastamisest, tühistatakse teie ettemaksu arve ja tellimus.

Vastavalt Võlaõigusseadusele (VÕS, 11.ptk.;paragrahv 213(4) ) on Reval Uksest ostetud kauba eest 100% tootehinna tasumine soovituslik. Juhul, kui olete tasunud 50% toote müügihinnast, toimub teise osamakse tasumine vahetult peale kauba tarnimist. Kauba tarnimisest teatame teile telefoni teel.

Juhul, kui soovite lisaks elektroonilisile arvele ka paberkandjal arvet, palume sellest klienditeenindajat teavitada.

Tarneaeg

Orienteeruv tarneaeg on kirjas toote kirjelduses, kuid täpse tarneaja teatame teile e-posti või telefoni teel.

Transport ja paigaldus

Peale ettemaksu arve tasumist võetakse teiega telefoni teel ühendust ja lepitakse kokku teile sobiv aeg kauba vastuvõtmiseks. Olenevalt sellest, kas olete tellinud kaubale ainult transpordi või transpordi koos paigaldusega, toimetab teile kauba kas ust paigaldama tulev meistrimees või kuller.

Täname ostu eest!


Tagasi Üles