Avaleht / Kontakt / Koostööpartnerid

Sõbrad

Metalluste pood Internetis!
Sanlux vannitoad ja sanitaartehnika
Sinu bänner siin? Kliki ja küsi infot.

Meie koostööpartnerid

AS Valnes on Eesti ja USA kapitalil baseeruv ettevõte. Nende tegevusalaks on lukukaupade ja uste-akende-väravatetarvikute komplekteerimine ja hulgimüük. Ettevõte tegutseb aastast 1993 ja omab tüterettevõtteid Lätis ning Narvas. Ettevõtete grupis töötab 35 inimest ja konsolideeritud 2002. aastakäive ulatus 90 miljoni kroonini.
 
Assa AB on 1881. aastal asutatud Rootsi lukutootja, kelle tooteportfellis on lai valik väga erineva kasutusalaga lukke. Pikaajalise kogemuse ja pideva tootearenduse tulemusena on Assa tõusnud tänaseks üheks maailma juhtivaks turvalukkude tootjaks.
 
Sampo on Soome suurim kindlustus- ja finantsteenuseid pakkuv kontsern. Sampo finantsgrupp alustas tegevust 2001 aastal, kui Soome juhtiv kindlustusgrupp Sampo ja üks juhtivaid pangagruppe Leonia, ühinesid. Veebruaris 2001 sai Sampo-Leonia grupi liikmeks Mandatum Bank.
 
Turvateenistus Alfastar pakub ettevõtetele, organisatsioonidele ja eraisikutele kõiki seadusega lubatud turvateenuseid. Samuti saab neilt tellida tuletõrjesignalisatsiooni ning valvesüsteemide paigaldust ja hooldust. Firma juhtkonna ja turvatöötajate isikkooseis koosneb oma ala professionaalidest. Alfastar on dünaamiliselt arenev firma, kelle eesmärgiks turvaturul on olla mitte suurim, vaid parima kvaliteediga turvafirma.
 
Merkturv tegeleb turvateenuste osutamisega alates 1995. aastast. Kaheksa-aastane töökogemus valvesfääris on võimaldanud neil jõuda heale teenindustasemele ning saavutada tunnustust klientide hulgas.
 
Caesari Turvateenistuse AS on 1994. aastal asutatud sajaprotsendiliselt eesti kapitalil põhinev turvaettevõte. Selle aja jooksul on ettevõte omandanud hulgaliselt hinnalisi kogemusi turvasfääris ja võitnud paljude klientide usalduse. Nende eesmärgiks ei ole ainult hea, parem ega parim, vaid pidevalt täiustuvad turvasüsteemid, professionaalsemad turvatöötajad ning kõige turvalisemad teenused

Tagasi Üles