Avaleht / Tellimisel metalluksed / Tootmine

Sõbrad

Metalluste pood Internetis!
Sanlux vannitoad ja sanitaartehnika
Sinu bänner siin? Kliki ja küsi infot.

Metalluste tootmine

Reval Uks metalluksed
Uksed aastast 2001

Metalluksi valmistavad kvalifitseeritud töömehed kaasaegsete vahenditega. Tootmine algab metalli lõikamisega kliendi poolt antud mõõtudesse ning lõpeb viimistlusega pärast uste pulbervärvimist. Pärast lukkude, uksesilma ja muude lisandite paigaldamist on uksed valmis tellija juurde transportimiseks. Ukse paigaldamine võtab vilunud meistrimeestel aega umbes pool tundi. Uksepiida ja seina vahe tihendatakse ukse paigaldamisel Macroflex'iga.

Reval Uks metalluksed on konstrueeritud lähtudes kõrgetest turvalisuse nõuetest, mis on välja kujunenud eelmistest õnnestunud konstruktsioonidest. Ukseleng on valmistatud spetsiaalse profiiliga kanditud 1,5 mm ja 2 mm paksusest külmvaltslehest (teras klass 3). Ukseleht on 53 mm paksune ja valmistatud kahe teraslehe kantimise, valtsimise ja keevitamise teel. Jäikuse tagamiseks on ukselehe sees lehtterasest ribid ja ümber luku spetsiaalne lukukaitse. Piitade ja ukse vahele on paigaldatud PVC-tihendid.

  • Kuullaager-hinged. Uksed on varustatud kolme 140 mm pikkuse terasest kuullaager-hingega, mis on ukselengi külge keevitatud.
  • Soojustus. Valmis konstruktsioon on täidetud tulekindla Paroc kivivillaga.
  • Turvanagad. Uksel on hingede poolsel siseküljel kaks turvatappi, mis takistavad ukse mahatõstmist hingedelt.
  • Pulbervärv. Uks on viimistletud pulbervärviga RAL kataloogi järgi (standard: valge, beez, hall, tumepruun, must). Lisatasu eest on võimalik tellida ka teisi värvitoone.

Samal teemal


Tagasi Üles